wyjątkowe miejsce na Twój

Turnus rehabilitacyjny

Jarosławiec
Domki drewniane i pokoje hotelowe
Trzy posiłki dziennie
o nas

Wyjątkowe miejsce na turnusy rehabilitacyjne

 

Oferujemy Państwu wypoczynek w budynku hotelowym oraz w domkach drewnianych, z łazienką i sypialnią z łóżkami.
W naszym ośrodku zapewniamy zawsze świeże i smaczne posiłki przygotowane przez naszą kuchnię i podawane w stołówce naszego ośrodka. Teren ośrodka Barka jest ogrodzony i bezpieczny. Zapewniamy Państwu opiekę medyczną przez całą dobę oraz dwie serie zabiegów terapeutycznych w turnusie zgodnie z zaleceniem lekarza.

Opinie

Co mówią o nas goście

Miła rodzinna atmosfera sprawna i fachowa obsługa personelu smaczne i obfite posiłki .Dodając piękną pogode można to zobrazować jednym słowem „SUPER BARKA JAROSŁAWIEC”

Beata Jarosz

W dniach 2-11 sierpnia gościliśmy grupą kolonijną (ponad 100 osób) w domkach w ośrodku kolonijnym Barka. Miejsce wyjątkowe, sprzyjające wypoczynkowi. Domki czyste, ładnie wyposażone. Do dyspozycji kolonistów świetlica ze stołem do bilarda oraz tenisa stołowego, ze sprzętem do organizacji dyskotek, rzutnikiem ( można wykorzystać do karaoke). Dzieciaki mogły również skorzystać z kąpieli na krytym basenie oraz mieliśmy zorganizowane ognisko z pieczeniem kiełbasek. Ośrodek położony blisko centrum, niedaleko znajdują się uwielbiane przez dzieci kramiki z pamiątkami, sklepy itd. W niedalekiej odległości znajduje się plaża strzeżona z ratownikami sprawującymi szczególną opiekę nad kolonistami z Barki. Dzieciaki mogły kąpać się do woli. Blisko od domków znajduje się stołówka, gdzie codziennie mogliśmy delektować się przepysznym jedzeniem. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu- zawsze z jakimś ciepłym posiłkiem ( jajecznica, płatki, zapiekanki, łazanki itd.). Przepyszne domowe obiady z możliwością dokładek dla tych, co mają wielki apetyt. Jednak to co urzeka w Barce najbardziej to ludzie, którzy tworzą to miejsce. Pan Stefan- właściciel- przemiły człowiek, zainteresowany potrzebami grupy, pozostający z nami w ciągłym kontakcie, otwarty na wszelkie prośby. Wszyscy pracownicy traktują tam ludzi w taki sposób, że człowiek czuje się „jak w domu” .Szczerze polecam to miejsce, nie tylko grupom kolonijnym. My na pewno do Barki wrócimy.

Renata Czaja

Z całego serca możemy polecić ośrodek Barka. Jesteśmy tam co rok z grupą kolonijna i wszyscy są bardzo zadowoleni!!! Jedzenie jest przepyszne i bardzo urozmaicone w ilości nie do przejedzenia. W domkach jest bardzo czysto, są także sprzątane dodatkowo, jeżeli o to poprosimy. Bogata oferta naszych atrakcji sprawia, że do zajęć zaplecze absolutnie nam wystarcza, świetlice są dostępne. Pracownicy ośrodka przemili, baaaardzo uczynni i życzliwi. Właściciel ośrodka jest przesympatycznym człowiekiem, pozytywnie nastawionym do ludzi, otwartym na prośby i sugestie, zawsze w kontakcie telefonicznym jeżeli jest taka potrzeba. My wracamy do Barki za rok!!! Pozdrawiamy serdecznie Pana właściciela oraz wszystkich pracowników. Do zobaczenia za rok 🙂 Aneta i Paweł

Aneta i Paweł

Bardzo polecam ośrodek Barka jedzenie przepyszne i nie do przejedzenia obsługa ok . Jestem strasznie zadowolona .Za rok napewno wracam do Barki pozdrawiam serdecznie .

Angelika Hajda

Atmosfera wspaniała ,obsługa sympatyczna Smaczne jedzenie . Właściciel bardzo miły i uprzejmy. Ośrodek zadbany i czysty, blisko plaży. Jesteśmy zadowoleni. Polecam

Wioletta Majkowska

terminy 2024

Zapraszamy na turnusy w terminach:

27.04 – 10.05.2024 cena 2100 zł brutto
11.05 – 24.05.2024 cena 2300 zł brutto
25.05 – 07.06.2024 cena 2490 zł brutto
08.06 – 21.06.2024 cena 2660 zł brutto
26.08 – 08.09.2024 cena 2660 zł brutto
09.09 – 22.09.2024 cena 2360 zł brutto
23.09 – 06.10.2024 cena 2190 zł brutto
07.10 – 20.10.2024 cena 1920 zł brutto

Korzyści

Co zapewniamy?

Zakwaterowanie w drewnianych domkach (ogrzewanych) z pełnym węzłem sanitarnym i TV
Całodzienne wyżywienie we własnej stołówce – 3 posiłki (kuchnia domowa) + podwieczorek w formie szwedzkiego stołu
Zabawę taneczną ze słodkim poczęstunkiem,
Opieka medyczna przez całą dobę
Zabiegi indywidualne: masaż mechaniczny, lampa sollux
Ognisko z pieczeniem kiełbasek
Dwie serie zabiegów terapeutycznych w turnusie zgodnie z zaleceniem lekarza
Zabiegi grupowe: gimnastyka, leczenie klimatyczne, Nordic Walking
Wieczorki taneczne, spotkania integracyjne
Wycieczki piesze
Basen kryty
Odpocznij i zrelaksuj się

Turnusy rehabilitacyjne w Jarosławcu

Zapraszamy do rezerwacji terminów

Skontaktuj się z nami